Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

teivocooper: Tulokset 2018

Osa co4.2018 2018-08-15

Miehet

  1. 3536 Vikman Jarno Tampere
  2. 3520 Kuisma Joonas TreMK
  3. 3420 Järri Marko Liikuttavat
  4. 3357 Honkala Sami TeSt
  5. 3238 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  6. 3081 Vesterbacka Jari Tampere
  7. 2972 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  8. 2773 Klinga Timo Tampere
  9. 2756 Valtonen Esko VSVU
  10. 2673 Kalliala Petri Vuorentausta

Naiset

  1. 3180 Alatalo Sanni Lempäälän Kisa
  2. 3016 Annala Salla Ylöjärvi
  3. 2806 Reinikainen Christina Ylöjärvi
  4. 2365 Kallio Jenna Team Rahola

Osa co3.2018 2018-07-11

Miehet

  1. 3497 Saarijärvi Hannu Vimpat 10
  2. 3434 Naskali Riku-Antti Kylmäkosken Veikot
  3. 3410 Kuisma Joonas TreMK
  4. 3330 Honkala Sami TeSt
  5. 3237 Kanerva Jyri Tampere
  6. 3157 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  7. 3088 Vähäsantanen Niko Kankaanpää
  8. 3042 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  9. 3009 Vesterbacka Jari Tampere
  10. 2974 Kauppila Timo KOOVEE
  11. 2962 Saarijärvi Rami SalUrh

Naiset

  1. 3097 Alatalo Sanni Lempäälän Kisa
  2. 3028 Annala Salla Ylöjärvi
  3. 2945 Saarijärvi Salla Vimpat 10
  4. 2270 Kallio Jenna Team Rahola

Osa co2.2018 2018-06-13

Miehet

  1. 3368 Niemelä Mika TeSt
  2. 3360 Vikman Jarno Tampere
  3. 3327 Honkala Sami TeSt
  4. 3140 Vähäsantanen Niko Kankaanpää
  5. 3030 Kuisma Joonas TreMK
  6. 2971 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama

Naiset

  1. 2167 Kallio Jenna Team Rahola

Osa co1.2018 2018-05-09

Miehet

  1. 3310 Kuisma Joonas TreMK
  2. 3308 Honkala Sami TeSt
  3. 2980 Koivumäki Janne Ylöjärvi
  4. 2936 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  5. 2762 Klinga Timo Tampere

Naiset

  1. 3075 Annala Salla Aqua Plus Triathlon

Yhteiskilpailu 2018

Osakilpailuja on 5. Yhteiskilpailuun pääsyn raja on 4.

Teivologo Teivologo Cooperlogo

Sarja: Miehet

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Honkala Sami9999879529493887
2.Kuisma Joonas10008999759953869
3.Ronkainen Jarkko8878828698403478
4.Vikman Jarno99710001997
5.Yli-Marttila Juhani9029151817
6.Vähäsantanen Niko9328831815
7.Vesterbacka Jari8608711731
8.Klinga Timo8347841618
9.Saarijärvi Hannu10001000
10.Niemelä Mika10001000
11.Naskali Riku-Antti981981
12.Järri Marko967967
13.Kanerva Jyri925925
14.Koivumäki Janne900900
15.Kauppila Timo850850
16.Saarijärvi Rami847847
17.Valtonen Esko779779
18.Kalliala Petri755755

Sarja: Naiset

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Annala Salla10009779482925
2.Kallio Jenna10007327432475
3.Alatalo Sanni100010002000
4.Saarijärvi Salla950950
5.Reinikainen Christina882882

Kauden tilastot

M

  1. 2673 Kalliala Petri
  2. 2756 Valtonen Esko
  3. 2762 Klinga Timo
  4. 2936 Ronkainen Jarkko
  5. 2962 Saarijärvi Rami
  6. 2974 Kauppila Timo
  7. 2980 Koivumäki Janne
  8. 3009 Vesterbacka Jari
  9. 3030 Kuisma Joonas
  10. 3088 Vähäsantanen Niko
  11. 3157 Yli-Marttila Juhani
  12. 3237 Kanerva Jyri
  13. 3308 Honkala Sami
  14. 3360 Vikman Jarno
  15. 3368 Niemelä Mika
  16. 3420 Järri Marko
  17. 3434 Naskali Riku-Antti
  18. 3497 Saarijärvi Hannu

N

  1. 2167 Kallio Jenna
  2. 2806 Reinikainen Christina
  3. 2945 Saarijärvi Salla
  4. 3016 Annala Salla
  5. 3097 Alatalo Sanni
×

Canvas not supported! Canvas not supported!

Paina nappulaa ja katso, miltä meno cooperissa näytti (nopeutettuna)!

Mukana: Osallistuja, tulos ja kierroksittaiset nopeudet (jos tiedossa)

Teivo Stayers

×

Teivo Stayers

×

Teknisesti:

Tarkoitus ja tavoite on perehtyä PHP-koodaamiseen. Frontend-kirjastona W3s. Myös AJAX käytössä.

  • 2016
    • Osakilpailujen tulospalvelut sekä yhteiskilpailut
    • Käyrät havainnollistamaan vauhdin vaihtelua cooperissa
  • 2017
    • Cooper-animaatiot
    • cooper-tilasto/kaikki tulokset -lista
  • 2018
    • Osallistujakohtaiset cooper-tilastot
    • Osallistujakohtaiset kaaviot omista coopereista
    • Parannuksia animaatioon (paremmat askeleet)

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo