Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

teivocooper: Tulokset 2020

Osa co3.2020 2020-08-05

Miehet

  1. 3659 Kuisma Joonas TeSt
  2. 3543 Vikman Jarno TeivoSt
  3. 3502 Honkala Sami TeSt
  4. 3467 Järri Marko TreMK
  5. 3463 Torvinen Topias YlRy
  6. 3327 Tapanila Hannu TREMK
  7. 3255 Vilppola Jiri Nokia
  8. 3247 Huuki Asko Tampere
  9. 3158 Maimonen Jarno TeSt
  10. 3100 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  11. 3064 Kauppila Timo YlöjU
  12. 2964 Koivumäki Jura Tampere
  13. 2874 Puronen Tuomas Teivo Stayers
  14. 2760 Saari Timo Sastamala
  15. 2736 Koivumäki Riko Tampere
  16. 2633 Koivumäki Raine Tampere
  17. 2599 Morri Matti Ylöjärvi

Naiset

  1. 2783 Suhonen Kati Tamk
  2. 2557 Westerholm Maria Tampere

Osa co2.2020 2020-07-08

Miehet

  1. 3666 Kuisma Joonas TeSt
  2. 3446 Honkala Sami TeSt
  3. 3319 Joensivu Lauri TeSt
  4. 3312 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  5. 3308 Torvinen Topias YlRy
  6. 3303 Tapanila Hannu TREMK
  7. 3244 Sipiläinen Jarkko Oldschool
  8. 3124 Huuki Asko Tampere
  9. 3057 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  10. 3044 Koivumäki Jura Tampere
  11. 3041 Kauppila Timo YlöjU
  12. 3029 Kalmakurki Mikko TeSt
  13. 2832 Kuusisto Marko -
  14. 2790 Suoniemi Tuukka -
  15. 2730 Scherrer Thomas Tampere
  16. 2559 Koivumäki Raine Tampere
  17. 2530 Westerholm Tomas Tampere

Naiset

  1. 3145 Torvinen Elsa YlRy
  2. 2505 Westerholm Maria Tampere

Osa co1.2020 2020-06-03

Miehet

  1. 3560 Vikman Jarno TeivoSt
  2. 3535 Hopeasalo Lassi TeSt
  3. 3515 Tuovinen Jani Komiat Kukot
  4. 3500 Kuisma Joonas TeSt
  5. 3390 Honkala Sami TeSt
  6. 3345 Tapanila Hannu TREMK
  7. 3320 Tiainen Juhani RC Eemeli
  8. 3290 Joensivu Lauri TeSt
  9. 3135 Vilppola Jiri Nokia
  10. 3135 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  11. 3018 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  12. 3005 Tuomisto Tuomo Metsätyöt Tuomisto
  13. 2974 Kalmakurki Mikko TeSt
  14. 2945 Kauppila Timo YlöjU

Naiset

  1. 3290 Fincke Anni-Maija TP
  2. 2487 Westerholm Maria Tampere
  3. 2480 Meriläinen-Honkala Piia TeSt

Yhteiskilpailu 2020

Osakilpailuja on 5. Yhteiskilpailuun pääsyn raja on 4.

Teivologo Teivologo Cooperlogo

Sarja: Miehet

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Kuisma Joonas983100010002983
2.Honkala Sami9529399572848
3.Tapanila Hannu9399009092748
4.Ronkainen Jarkko8478338472527
5.Kauppila Timo8278298372493
6.Vikman Jarno10009681968
7.Torvinen Topias9029461848
8.Joensivu Lauri9249051829
9.Yli-Marttila Juhani8809031783
10.Vilppola Jiri8808891769
11.Huuki Asko8528871739
12.Kalmakurki Mikko8358261661
13.Koivumäki Jura8308101640
14.Koivumäki Raine6987191417
15.Hopeasalo Lassi992992
16.Tuovinen Jani987987
17.Järri Marko947947
18.Tiainen Juhani932932
19.Sipiläinen Jarkko884884
20.Maimonen Jarno863863
21.Tuomisto Tuomo844844
22.Puronen Tuomas785785
23.Kuusisto Marko772772
24.Suoniemi Tuukka761761
25.Saari Timo754754
26.Koivumäki Riko747747
27.Scherrer Thomas744744
28.Morri Matti710710
29.Westerholm Tomas690690

Sarja: Naiset

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Westerholm Maria7557969182469
2.Fincke Anni-Maija10001000
3.Torvinen Elsa10001000
4.Suhonen Kati10001000
5.Meriläinen-Honkala Piia753753

Kauden tilastot

N

  1. 3290 Fincke Anni-Maija
  2. 3145 Torvinen Elsa
  3. 2783 Suhonen Kati
  4. 2487 Westerholm Maria
  5. 2480 Meriläinen-Honkala Piia

M

  1. 3543 Vikman Jarno
  2. 3535 Hopeasalo Lassi
  3. 3515 Tuovinen Jani
  4. 3500 Kuisma Joonas
  5. 3467 Järri Marko
  6. 3390 Honkala Sami
  7. 3320 Tiainen Juhani
  8. 3308 Torvinen Topias
  9. 3303 Tapanila Hannu
  10. 3290 Joensivu Lauri
  11. 3244 Sipiläinen Jarkko
  12. 3158 Maimonen Jarno
  13. 3135 Vilppola Jiri
  14. 3135 Yli-Marttila Juhani
  15. 3124 Huuki Asko
  16. 3018 Ronkainen Jarkko
  17. 3005 Tuomisto Tuomo
  18. 2974 Kalmakurki Mikko
  19. 2964 Koivumäki Jura
  20. 2945 Kauppila Timo
  21. 2874 Puronen Tuomas
  22. 2832 Kuusisto Marko
  23. 2790 Suoniemi Tuukka
  24. 2760 Saari Timo
  25. 2736 Koivumäki Riko
  26. 2730 Scherrer Thomas
  27. 2599 Morri Matti
  28. 2559 Koivumäki Raine
  29. 2530 Westerholm Tomas
×

Canvas not supported! Canvas not supported!

Paina nappulaa ja katso, miltä meno cooperissa näytti (nopeutettuna)!

Mukana: Osallistuja, tulos ja kierroksittaiset nopeudet (jos tiedossa)

Teivo Stayers

×

Teivo Stayers

×

Teknisesti:

Tarkoitus ja tavoite on perehtyä PHP-koodaamiseen. Frontend-kirjastona W3s. Myös AJAX käytössä.

  • 2016
    • Osakilpailujen tulospalvelut sekä yhteiskilpailut
    • Käyrät havainnollistamaan vauhdin vaihtelua cooperissa
  • 2017
    • Cooper-animaatiot
    • cooper-tilasto/kaikki tulokset -lista
  • 2018
    • Osallistujakohtaiset cooper-tilastot
    • Osallistujakohtaiset kaaviot omista coopereista
    • Parannuksia animaatioon (paremmat askeleet)

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo