Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

teivocooper: Tulokset 2018

Osa co5.2018 2018-09-12

Miehet

  1. 3660 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2. 3617 Vikman Jarno Tampere
  3. 3595 Kuisma Joonas TreMK
  4. 3301 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  5. 3019 Vähäsantanen Niko Kankaanpää
  6. 2985 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  7. 2857 Klinga Timo Tampere
  8. 2818 Kalliala Petri Vuorentausta
  9. 2789 Lehtinen Mika Ylöjärvi

Naiset

  1. 3110 Annala Salla Ylöjärvi
  2. 2868 Reinikainen Christina Ylöjärvi

Osa co4.2018 2018-08-15

Miehet

  1. 3536 Vikman Jarno Tampere
  2. 3520 Kuisma Joonas TreMK
  3. 3420 Järri Marko Liikuttavat
  4. 3357 Honkala Sami TeSt
  5. 3238 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  6. 3081 Vesterbacka Jari Tampere
  7. 2972 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  8. 2773 Klinga Timo Tampere
  9. 2756 Valtonen Esko VSVU
  10. 2673 Kalliala Petri Vuorentausta

Naiset

  1. 3180 Alatalo Sanni Lempäälän Kisa
  2. 3016 Annala Salla Ylöjärvi
  3. 2806 Reinikainen Christina Ylöjärvi
  4. 2365 Kallio Jenna Team Rahola

Osa co3.2018 2018-07-11

Miehet

  1. 3497 Saarijärvi Hannu Vimpat 10
  2. 3434 Naskali Riku-Antti Kylmäkosken Veikot
  3. 3410 Kuisma Joonas TreMK
  4. 3330 Honkala Sami TeSt
  5. 3237 Kanerva Jyri Tampere
  6. 3157 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  7. 3088 Vähäsantanen Niko Kankaanpää
  8. 3042 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  9. 3009 Vesterbacka Jari Tampere
  10. 2974 Kauppila Timo KOOVEE
  11. 2962 Saarijärvi Rami SalUrh

Naiset

  1. 3097 Alatalo Sanni Lempäälän Kisa
  2. 3028 Annala Salla Ylöjärvi
  3. 2945 Saarijärvi Salla Vimpat 10
  4. 2270 Kallio Jenna Team Rahola

Osa co2.2018 2018-06-13

Miehet

  1. 3368 Niemelä Mika TeSt
  2. 3360 Vikman Jarno Tampere
  3. 3327 Honkala Sami TeSt
  4. 3140 Vähäsantanen Niko Kankaanpää
  5. 3030 Kuisma Joonas TreMK
  6. 2971 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama

Naiset

  1. 2167 Kallio Jenna Team Rahola

Osa co1.2018 2018-05-09

Miehet

  1. 3310 Kuisma Joonas TreMK
  2. 3308 Honkala Sami TeSt
  3. 2980 Koivumäki Janne Ylöjärvi
  4. 2936 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  5. 2762 Klinga Timo Tampere

Naiset

  1. 3075 Annala Salla Aqua Plus Triathlon

Yhteiskilpailu 2018

Osakilpailuja on 5. Yhteiskilpailuun pääsyn raja on 4.

Teivologo Teivologo Cooperlogo

Sarja: Miehet

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Kuisma Joonas10008999759959823952
2.Honkala Sami9999879529493887
3.Ronkainen Jarkko8878828698408153478
4.Vikman Jarno99710009882985
5.Yli-Marttila Juhani9029159012718
6.Vähäsantanen Niko9328838242639
7.Klinga Timo8347847802398
8.Vesterbacka Jari8608711731
9.Kalliala Petri7557691524
10.Niemi Janne10001000
11.Saarijärvi Hannu10001000
12.Niemelä Mika10001000
13.Naskali Riku-Antti981981
14.Järri Marko967967
15.Kanerva Jyri925925
16.Koivumäki Janne900900
17.Kauppila Timo850850
18.Saarijärvi Rami847847
19.Valtonen Esko779779
20.Lehtinen Mika762762

Sarja: Naiset

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Annala Salla100097794810003925
2.Kallio Jenna10007327432475
3.Alatalo Sanni100010002000
4.Reinikainen Christina8829221804
5.Saarijärvi Salla950950

Kauden tilastot

M

  1. 2673 Kalliala Petri
  2. 2756 Valtonen Esko
  3. 2762 Klinga Timo
  4. 2789 Lehtinen Mika
  5. 2936 Ronkainen Jarkko
  6. 2962 Saarijärvi Rami
  7. 2974 Kauppila Timo
  8. 2980 Koivumäki Janne
  9. 3009 Vesterbacka Jari
  10. 3019 Vähäsantanen Niko
  11. 3030 Kuisma Joonas
  12. 3157 Yli-Marttila Juhani
  13. 3237 Kanerva Jyri
  14. 3308 Honkala Sami
  15. 3360 Vikman Jarno
  16. 3368 Niemelä Mika
  17. 3420 Järri Marko
  18. 3434 Naskali Riku-Antti
  19. 3497 Saarijärvi Hannu
  20. 3660 Niemi Janne

N

  1. 2167 Kallio Jenna
  2. 2806 Reinikainen Christina
  3. 2945 Saarijärvi Salla
  4. 3016 Annala Salla
  5. 3097 Alatalo Sanni
×

Canvas not supported! Canvas not supported!

Paina nappulaa ja katso, miltä meno cooperissa näytti (nopeutettuna)!

Mukana: Osallistuja, tulos ja kierroksittaiset nopeudet (jos tiedossa)

Teivo Stayers

×

Teivo Stayers

×

Teknisesti:

Tarkoitus ja tavoite on perehtyä PHP-koodaamiseen. Frontend-kirjastona W3s. Myös AJAX käytössä.

  • 2016
    • Osakilpailujen tulospalvelut sekä yhteiskilpailut
    • Käyrät havainnollistamaan vauhdin vaihtelua cooperissa
  • 2017
    • Cooper-animaatiot
    • cooper-tilasto/kaikki tulokset -lista
  • 2018
    • Osallistujakohtaiset cooper-tilastot
    • Osallistujakohtaiset kaaviot omista coopereista
    • Parannuksia animaatioon (paremmat askeleet)

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo