Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

teivocooper: Tulokset 2016

Osa co_TeSt.2016 2016-05-04

Miehet

  1. 3530 Syrjälä Teppo TeSt

Osa co5.2016 2016-09-14

Miehet

  1. 3810 Syrjälä Teppo TeSt
  2. 3688 Vikman Jarno Tampere
  3. 3670 Niemi Aki TeSt
  4. 3650 Niemi Janne Janakkalan Jana
  5. 3627 Hopeasalo Lassi TeSt
  6. 3130 Järvinen Tuomas -
  7. 2960 Koivuaho Timo KP

Naiset

  1. 2926 Annala Salla -
  2. 2914 Syrjälä Essi TP
  3. 2458 Meriläinen-Honkala Piia Teivo Stayers
  4. 2020 Huuki Eeva Tre

Osa co4.2016 2016-08-17

Miehet

  1. 3797 Syrjälä Teppo TeSt
  2. 3671 Vikman Jarno Tampere
  3. 3560 Hopeasalo Lassi TeSt
  4. 3453 Laine Lari Kankaantaan Kisa
  5. 3150 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  6. 3100 Meriläinen Tauno Tampere
  7. 2995 Jokela Jari Dagaz
  8. 2960 Karvinen Petri Ylöjärven Uutiset
  9. 2780 Meriläinen Jani TeSt

Naiset

  1. 2980 Olander Emma YlöjR
  2. 2940 Haukkala Anna Takamaan Leidit
  3. 2770 Lampo Venla Tampereen Voimistelijat
  4. 2770 Ratilainen Ella Tampereen Voimistelijat
  5. 2705 Niemenmaa Venla Tampereen Voimistelijat
  6. 2692 Puuska Siiri Tampereen Voimistelijat
  7. 2684 Saarenrinne Viivi Tampereen Voimistelijat
  8. 2681 Niemelä Jasmine Tampereen Voimistelijat
  9. 2670 Kankaanpää Tuuli Tampereen Voimistelijat
  10. 2645 Koski Roosa Tampereen Voimistelijat
  11. 2645 Viljanen Vilhelmiina Tampereen Voimistelijat
  12. 2590 Berg Camilla Tampereen Voimistelijat
  13. 2590 Minkkinen Viivi-Sofia Tampereen Voimistelijat
  14. 2590 Mäkinen Kaisa Tampereen Voimistelijat
  15. 2590 Nikkilä Emmi Tampereen Voimistelijat
  16. 2538 Jokela Marja Dagaz
  17. 2450 Vuorenmaa Milja Tampereen Voimistelijat
  18. 2435 Meriläinen-Honkala Piia TeSt
  19. 2430 Hakala Jessika Tampereen Voimistelijat
  20. 2390 Hakala Ronja Tampereen Voimistelijat

Osa co3.2016 2016-07-13

Miehet

  1. 3600 Hopeasalo Lassi TeSt
  2. 3390 Haukkala Juho Takamaan Pojut
  3. 3371 Joensivu Lauri TeSt
  4. 3220 Keikko Tommi TeSt
  5. 3185 Saarikoski Aki FoSa
  6. 2910 Koivuaho Timo KP
  7. 2810 Lehtinen Mika Ylöjärvi

Naiset

  1. 2847 Haukkala Anna Takamaan Leidit
  2. 2250 Mäkinen Suvi Tampere

Osa co2.2016 2016-06-15

Miehet

  1. 3555 Vikman Jarno Tampere
  2. 3250 Saarikoski Aki FoSa
  3. 3130 Videnoja Mika RC Eemeli
  4. 3015 Koivuaho Timo KP

Naiset

  1. 3015 Ilomäki Tanja Team Rahola
  2. 2198 Mäkinen Suvi Tampere
  3. 2061 Haka-Risku Emma Viholan päiväkoti

Osa co1.2016 2016-05-11

Miehet

  1. 3715 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2. 3681 Niemi Aki TeSt
  3. 3680 Syrjälä Teppo TeSt
  4. 3655 Vikman Jarno Tampere
  5. 3543 Sappinen Tommi TamMK
  6. 3365 Kuisma Joonas TreMK
  7. 3310 Keikko Tommi TeSt
  8. 3230 Saarikoski Aki FoSa
  9. 3170 Videnoja Mika RC Eemeli
  10. 3055 Koivuaho Timo KP
  11. 2640 Toppari Kalevi KP

Naiset

  1. 3065 Ilomäki Tanja Team Rahola
  2. 2220 Alppi Riitta Tampere
  3. 2055 Haka-Risku Emma Viholan päiväkoti

Yhteiskilpailu 2016

Osakilpailuja on 5. Yhteiskilpailuun pääsyn raja on 4.

Teivologo Teivologo Cooperlogo

Sarja: Miehet

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Vikman Jarno98310009669673916
2.Koivuaho Timo8228488087763254
3.Syrjälä Teppo990100010002990
4.Hopeasalo Lassi10009379512888
5.Saarikoski Aki8699148842667
6.Niemi Janne10009581958
7.Niemi Aki9909631953
8.Keikko Tommi8908941784
9.Videnoja Mika8538801733
10.Sappinen Tommi953953
11.Haukkala Juho941941
12.Joensivu Lauri936936
13.Laine Lari909909
14.Kuisma Joonas905905
15.Yli-Marttila Juhani829829
16.Järvinen Tuomas821821
17.Meriläinen Tauno816816
18.Jokela Jari788788
19.Lehtinen Mika780780
20.Karvinen Petri779779
21.Meriläinen Jani732732
22.Toppari Kalevi710710

Sarja: Naiset

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Ilomäki Tanja100010002000
2.Haukkala Anna10009861986
3.Meriläinen-Honkala Piia8178401657
4.Mäkinen Suvi7297901519
5.Haka-Risku Emma6706831353
6.Annala Salla10001000
7.Olander Emma10001000
8.Syrjälä Essi995995
9.Lampo Venla929929
10.Ratilainen Ella929929
11.Niemenmaa Venla907907
12.Puuska Siiri903903
13.Saarenrinne Viivi900900
14.Niemelä Jasmine899899
15.Kankaanpää Tuuli895895
16.Viljanen Vilhelmiina887887
17.Koski Roosa887887
18.Berg Camilla869869
19.Mäkinen Kaisa869869
20.Minkkinen Viivi-Sofia869869
21.Nikkilä Emmi869869
22.Jokela Marja851851
23.Vuorenmaa Milja822822
24.Hakala Jessika815815
25.Hakala Ronja802802
26.Alppi Riitta724724
27.Huuki Eeva690690

Kauden tilastot

M

  1. 2640 Toppari Kalevi
  2. 2780 Meriläinen Jani
  3. 2810 Lehtinen Mika
  4. 2910 Koivuaho Timo
  5. 2960 Karvinen Petri
  6. 2995 Jokela Jari
  7. 3100 Meriläinen Tauno
  8. 3130 Järvinen Tuomas
  9. 3130 Videnoja Mika
  10. 3150 Yli-Marttila Juhani
  11. 3185 Saarikoski Aki
  12. 3220 Keikko Tommi
  13. 3365 Kuisma Joonas
  14. 3371 Joensivu Lauri
  15. 3390 Haukkala Juho
  16. 3453 Laine Lari
  17. 3543 Sappinen Tommi
  18. 3555 Vikman Jarno
  19. 3560 Hopeasalo Lassi
  20. 3650 Niemi Janne
  21. 3670 Niemi Aki
  22. 3680 Syrjälä Teppo

N

  1. 2020 Huuki Eeva
  2. 2055 Haka-Risku Emma
  3. 2198 Mäkinen Suvi
  4. 2220 Alppi Riitta
  5. 2390 Hakala Ronja
  6. 2430 Hakala Jessika
  7. 2435 Meriläinen-Honkala Piia
  8. 2450 Vuorenmaa Milja
  9. 2538 Jokela Marja
  10. 2590 Berg Camilla
  11. 2590 Minkkinen Viivi-Sofia
  12. 2590 Mäkinen Kaisa
  13. 2590 Nikkilä Emmi
  14. 2645 Koski Roosa
  15. 2645 Viljanen Vilhelmiina
  16. 2670 Kankaanpää Tuuli
  17. 2681 Niemelä Jasmine
  18. 2684 Saarenrinne Viivi
  19. 2692 Puuska Siiri
  20. 2705 Niemenmaa Venla
  21. 2770 Lampo Venla
  22. 2770 Ratilainen Ella
  23. 2847 Haukkala Anna
  24. 2914 Syrjälä Essi
  25. 2926 Annala Salla
  26. 2980 Olander Emma
  27. 3015 Ilomäki Tanja
×

Canvas not supported! Canvas not supported!

Paina nappulaa ja katso, miltä meno cooperissa näytti (nopeutettuna)!

Mukana: Osallistuja, tulos ja kierroksittaiset nopeudet (jos tiedossa)

Teivo Stayers

×

Teivo Stayers

×

Teknisesti:

Tarkoitus ja tavoite on perehtyä PHP-koodaamiseen. Frontend-kirjastona W3s. Myös AJAX käytössä.

  • 2016
    • Osakilpailujen tulospalvelut sekä yhteiskilpailut
    • Käyrät havainnollistamaan vauhdin vaihtelua cooperissa
  • 2017
    • Cooper-animaatiot
    • cooper-tilasto/kaikki tulokset -lista
  • 2018
    • Osallistujakohtaiset cooper-tilastot
    • Osallistujakohtaiset kaaviot omista coopereista
    • Parannuksia animaatioon (paremmat askeleet)

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo