Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

teivocooper: Tulokset 2019

Osa co2.2019 2019-06-05

Miehet

  1. 3607 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2. 3590 Vikman Jarno Tampere
  3. 3497 Niemelä Otto TeSt
  4. 3425 Kuisma Joonas TreMK
  5. 3131 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  6. 3088 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  7. 3021 Vähäsantanen Niko Kankaanpää
  8. 2996 Kalmakurki Mikko TeSt
  9. 2922 Niemi Jukka Pirkkala
  10. 2788 Hirvonen Eetu Tampere
  11. 2702 Lehtonen Ensio Ylöjärven Ryhti
  12. 2654 Niemi Kasperi Pirkkala

Osa co1.2019 2019-05-08

Miehet

  1. 3660 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2. 3610 Vikman Jarno Tampere
  3. 3489 Kuisma Joonas TreMK
  4. 3372 Honkala Sami TeSt
  5. 3257 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  6. 3042 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  7. 3018 Niemi Jukka Pirkkala
  8. 2950 Kalmakurki Mikko TeSt
  9. 2679 Hirvonen Eetu Tampere

Yhteiskilpailu 2019

Osakilpailuja on 3. Yhteiskilpailuun pääsyn raja on 3.

Teivologo Teivologo Cooperlogo

Sarja: Miehet

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Niemi Janne100010002000
2.Vikman Jarno9869951981
3.Kuisma Joonas9539491902
4.Yli-Marttila Juhani8898681757
5.Ronkainen Jarkko8318561687
6.Kalmakurki Mikko8068301636
7.Niemi Jukka8248101634
8.Hirvonen Eetu7317721503
9.Niemelä Otto969969
10.Honkala Sami921921
11.Vähäsantanen Niko837837
12.Lehtonen Ensio749749
13.Niemi Kasperi735735

Kauden tilastot

M

  1. 3607 Niemi Janne
  2. 3590 Vikman Jarno
  3. 3497 Niemelä Otto
  4. 3425 Kuisma Joonas
  5. 3372 Honkala Sami
  6. 3131 Yli-Marttila Juhani
  7. 3042 Ronkainen Jarkko
  8. 3021 Vähäsantanen Niko
  9. 2950 Kalmakurki Mikko
  10. 2922 Niemi Jukka
  11. 2702 Lehtonen Ensio
  12. 2679 Hirvonen Eetu
  13. 2654 Niemi Kasperi
×

Canvas not supported! Canvas not supported!

Paina nappulaa ja katso, miltä meno cooperissa näytti (nopeutettuna)!

Mukana: Osallistuja, tulos ja kierroksittaiset nopeudet (jos tiedossa)

Teivo Stayers

×

Teivo Stayers

×

Teknisesti:

Tarkoitus ja tavoite on perehtyä PHP-koodaamiseen. Frontend-kirjastona W3s. Myös AJAX käytössä.

  • 2016
    • Osakilpailujen tulospalvelut sekä yhteiskilpailut
    • Käyrät havainnollistamaan vauhdin vaihtelua cooperissa
  • 2017
    • Cooper-animaatiot
    • cooper-tilasto/kaikki tulokset -lista
  • 2018
    • Osallistujakohtaiset cooper-tilastot
    • Osallistujakohtaiset kaaviot omista coopereista
    • Parannuksia animaatioon (paremmat askeleet)

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo