Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

teivocooper: Tulokset 2019

Osa co3.2019 2019-08-14

Miehet

  1. 3710 Kuisma Joonas TreMK
  2. 3705 Vikman Jarno Tampere
  3. 3648 Niemi Janne Janakkalan Jana
  4. 3547 Niemelä Otto TeSt
  5. 3420 Honkala Sami TeSt
  6. 3265 Niemi Jere -
  7. 3205 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  8. 3165 Alho Pasi Ylöjärvi
  9. 3083 Kalmakurki Mikko TeSt
  10. 3082 Niemi Jukka Pirkkala
  11. 2962 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  12. 2766 Niemi Kasperi Pirkkala

Naiset

  1. 2445 Fiskaali Paula Tampere
  2. 2040 Niemi Annika Pirkkala

Osa co2.2019 2019-06-05

Miehet

  1. 3607 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2. 3590 Vikman Jarno Tampere
  3. 3497 Niemelä Otto TeSt
  4. 3425 Kuisma Joonas TreMK
  5. 3131 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  6. 3088 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  7. 3021 Vähäsantanen Niko Kankaanpää
  8. 2996 Kalmakurki Mikko TeSt
  9. 2922 Niemi Jukka Pirkkala
  10. 2788 Hirvonen Eetu Tampere
  11. 2702 Lehtonen Ensio Ylöjärven Ryhti
  12. 2654 Niemi Kasperi Pirkkala

Osa co1.2019 2019-05-08

Miehet

  1. 3660 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2. 3610 Vikman Jarno Tampere
  3. 3489 Kuisma Joonas TreMK
  4. 3372 Honkala Sami TeSt
  5. 3257 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  6. 3042 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  7. 3018 Niemi Jukka Pirkkala
  8. 2950 Kalmakurki Mikko TeSt
  9. 2679 Hirvonen Eetu Tampere

Yhteiskilpailu 2019

Osakilpailuja on 3. Yhteiskilpailuun pääsyn raja on 3.

Teivologo Teivologo Cooperlogo

Sarja: Miehet

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Niemi Janne100010009832983
2.Vikman Jarno9869959982979
3.Kuisma Joonas95394910002902
4.Yli-Marttila Juhani8898688632620
5.Ronkainen Jarkko8318567982485
6.Kalmakurki Mikko8068308302466
7.Niemi Jukka8248108302464
8.Niemelä Otto9699561925
9.Honkala Sami9219211842
10.Hirvonen Eetu7317721503
11.Niemi Kasperi7357451480
12.Niemi Jere880880
13.Alho Pasi853853
14.Vähäsantanen Niko837837
15.Lehtonen Ensio749749

Sarja: Naiset

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Fiskaali Paula10001000
2.Niemi Annika834834

Kauden tilastot

N

  1. 2445 Fiskaali Paula
  2. 2040 Niemi Annika

M

  1. 3607 Niemi Janne
  2. 3590 Vikman Jarno
  3. 3497 Niemelä Otto
  4. 3425 Kuisma Joonas
  5. 3372 Honkala Sami
  6. 3265 Niemi Jere
  7. 3165 Alho Pasi
  8. 3131 Yli-Marttila Juhani
  9. 3021 Vähäsantanen Niko
  10. 2962 Ronkainen Jarkko
  11. 2950 Kalmakurki Mikko
  12. 2922 Niemi Jukka
  13. 2702 Lehtonen Ensio
  14. 2679 Hirvonen Eetu
  15. 2654 Niemi Kasperi
×

Canvas not supported! Canvas not supported!

Paina nappulaa ja katso, miltä meno cooperissa näytti (nopeutettuna)!

Mukana: Osallistuja, tulos ja kierroksittaiset nopeudet (jos tiedossa)

Teivo Stayers

×

Teivo Stayers

×

Teknisesti:

Tarkoitus ja tavoite on perehtyä PHP-koodaamiseen. Frontend-kirjastona W3s. Myös AJAX käytössä.

  • 2016
    • Osakilpailujen tulospalvelut sekä yhteiskilpailut
    • Käyrät havainnollistamaan vauhdin vaihtelua cooperissa
  • 2017
    • Cooper-animaatiot
    • cooper-tilasto/kaikki tulokset -lista
  • 2018
    • Osallistujakohtaiset cooper-tilastot
    • Osallistujakohtaiset kaaviot omista coopereista
    • Parannuksia animaatioon (paremmat askeleet)

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo