Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

Tuloksia: teivocooper

Osa co5.2017 2017-09-13

Miehet

  1. 3770 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2. 3765 Syrjälä Teppo TeSt
  3. 3642 Vikman Jarno Tampere
  4. 3390 Vilppola Jiri Nokia
  5. 3327 Honkala Sami Ylöjärvi
  6. 3240 Kuisma Joonas TreMK
  7. 3230 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  8. 2800 Pirilä Tuomas Teisko
  9. 2775 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  10. 2730 Kalliala Petri Vuorentausta
  11. 2590 Sarkkinen Jarkko Tampere

Naiset

  1. 3040 Annala Salla Ylöjärvi

Osa co4.2017 2017-08-16

Miehet

  1. 3635 Vikman Jarno Tampere
  2. 3290 Kuisma Joonas TreMK
  3. 3215 Honkala Sami Ylöjärvi
  4. 3200 Hatakka Andreas Tampere
  5. 2860 Meriläinen Jani TeSt
  6. 2752 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  7. 2730 Pirilä Tuomas Teisko
  8. 2635 Kalliala Petri Vuorentausta
  9. 2608 Kauppinen Matias Tampere
  10. 2545 Sarkkinen Jarkko Tampere

Naiset

  1. 2618 Laurila Katriina Liikuttavat
  2. 2450 Meriläinen-Honkala Piia TeSt

Osa co3.2017 2017-07-12

Miehet

  1. 3275 Niemelä Otto Teivo Stayers
  2. 3250 Honkala Sami Ylöjärvi
  3. 3140 Kuisma Joonas TreMK
  4. 3030 Kauppila Timo Koovee
  5. 3030 Lassheikki Petri Elläimen Kinthat
  6. 2742 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  7. 2540 Sarkkinen Jarkko Tampere
  8. 2430 Närvänen Niko Forssa

Naiset

  1. 2605 Laurila Katriina Liikuttavat
  2. 2560 Annila Päivi TP

Osa co2.2017 2017-06-14

Miehet

  1. 3525 Hopeasalo Lassi TeSt
  2. 3370 Haukkala Juho Takamaan Pojut
  3. 3290 Konttinen Henri Takamaan Pojut
  4. 3220 Honkala Sami Ylöjärvi
  5. 3200 Keikko Tommi TeSt
  6. 3180 Sivonen Pekko Takamaan Pojut
  7. 3080 Kauppila Timo Koovee
  8. 2785 Ronkainen Jarkko Vaasan Vasama
  9. 2680 Pirilä Tuomas Teisko
  10. 2360 Iso-Tryykäri Tapani TottU
  11. 2200 Morri Matti Ylöjärvi

Naiset

  1. 3000 Raittinen Päivi YlRy
  2. 2862 Annala Salla Ylöjärvi
  3. 2620 Laurila Katriina Liikuttavat

Osa co1.2017 2017-05-10

Miehet

  1. 3574 Vikman Jarno Tampere
  2. 3430 Hopeasalo Lassi TeSt
  3. 3185 Honkala Sami Ylöjärvi
  4. 3140 Kuisma Joonas TreMK
  5. 3100 Pentikäinen Petri Hippoksen Maratonkerho
  6. 2920 Meriläinen Jani TeSt

Naiset

  1. 2960 Annala Salla Ylöjärvi
  2. 2910 Haukkala Anna Takamaan Leidit
  3. 2590 Laurila Katriina Liikuttavat
  4. 2490 Toivainen Arja TREMK

Yhteiskilpailu

Yhteiskilpailuun pääsee mukaan osallistumalla 4 / 5 osakilpailuun.

Teivologo Teivologo Cooperlogo

Sarjan nimi: M

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Honkala Sami8919139928848823680
2.Kuisma Joonas8789589058593600
3.Ronkainen Jarkko7908377577363120
4.Vikman Jarno100010009662966
5.Pirilä Tuomas7607517422253
6.Sarkkinen Jarkko7757006872162
7.Hopeasalo Lassi95910001959
8.Kauppila Timo8739251798
9.Meriläinen Jani8177861603
10.Kalliala Petri7247241448
11.Niemelä Otto10001000
12.Niemi Janne10001000
13.Syrjälä Teppo998998
14.Haukkala Juho956956
15.Konttinen Henri933933
16.Lassheikki Petri925925
17.Keikko Tommi907907
18.Sivonen Pekko902902
19.Vilppola Jiri899899
20.Hatakka Andreas880880
21.Pentikäinen Petri867867
22.Yli-Marttila Juhani856856
23.Närvänen Niko741741
24.Kauppinen Matias717717
25.Iso-Tryykäri Tapani669669
26.Morri Matti624624

Sarjan nimi: N

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Laurila Katriina875873100010003748
2.Annala Salla100095410002954
3.Raittinen Päivi10001000
4.Haukkala Anna983983
5.Annila Päivi982982
6.Meriläinen-Honkala Piia935935
7.Toivainen Arja841841

×

Miltä meno cooperissa näytti? Paina nappulaa ja katso!

Canvas not supported! Canvas not supported!

Mukana:

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo