Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

teivotrail: Tulokset 2020

Osa tt3.2020 2020-09-13

Kunto 06 km

  1.    38.46 Iso-Tryykäri Tapani TottU

Miehet 06 km

  1.    24.18 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2.    24.28 Kuisma Joonas TeSt
  3.    34.36 Kähärä Tuomo Tampere

Miehet 12 km

  1.    53.28 Tiainen Juhani RC Eemeli

Miehet 40_06 km

  1.    24.46 Tuomisto Tuomo Metsätyöt Tuomisto
  2.    27.05 Maimonen Jarno TeSt

Miehet 40_12 km

  1. 1.05.09 Kuosmanen Santtu TeSt

Miehet 50_06 km

  1.    28.52 Strömsholm Rolle HerwoodGym
  2.    30.10 Siikaluoma Mika KPK 24/7
  3.    30.57 Kähärä Jyrki Salmiakkimelojat
  4.    32.22 Lampinen Pekka Team Rahola
  5.    33.44 Kalliala Petri Vuorentausta

Miehet 50_12 km

  1.    56.57 Ylä-Outinen Kai TT226

Naiset 06 km

  1.    27.29 Hakomäki Emmi TP
  2.    29.27 Haataja Venla Ylöjärven Ryhti
  3.    42.10 Lautanen Laura Ylöjärvi
  4.    42.10 Vuorenmaa Suvi -

Naiset 40_06 km

  1.    33.48 Tala Katariina -

Naiset 50_06 km

  1.    38.41 Juden Päivi herwood gym

Pojat 11_03 km

  1.    19.41 Kauppila Roope YlöjU

Pojat 13_03 km

  1.    14.00 Haverinen Eeli Ylöjärven Ryhti

Tytöt 11_03 km

  1.    22.14 Kauppila Kaisla -

Osa tt2.2020 2020-08-16

Kunto 06 km

  1.    39.05 Hirsimäki Annemari Kankaanpää

Miehet 06 km

  1.    24.08 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2.    24.18 Kuisma Joonas TeSt
  3.    28.02 Lamminpää Mikko -

Miehet 12 km

  1.    54.16 Tiainen Juhani RC Eemeli
  2.    59.53 Niemi Jere -

Miehet 40_06 km

  1.    27.26 Maimonen Jarno TeSt
  2.    27.44 Anttila Jouni Tampere

Miehet 50_06 km

  1.    32.55 Lampinen Pekka Team Rahola
  2.    33.45 Kähärä Jyrki Salmiakkimelojat
  3.    37.02 Kalliala Petri Vuorentausta

Miehet 50_12 km

  1.    57.00 Ylä-Outinen Kai TT226
  2.    57.55 Kauppila Timo YlöjU

Naiset 06 km

  1.    28.04 Hakomäki Emmi TP
  2.    28.56 Haataja Venla Ylöjärven Ryhti
  3.    29.56 Jussila Outi TeSt
  4.    36.49 Palonen Matleena Ylöjärven Ryhti
  5.    38.14 Liuksiala Santra Ylöjärven Ryhti

Naiset 12 km

  1. 1.00.50 Liuksiala Wilhelmiina Ylöjärven Ryhti

Pojat 11_03 km

  1.    15.15 Hankaniemi Oskari Ylöjärven Ryhti
  2.    18.14 Hankaniemi Urho Ylöjärven Ryhti
  3.    23.52 Kauppila Roope YlöjU

Tytöt 11_03 km

  1.    25.14 Kauppila Kaisla -

Tytöt 13_03 km

  1.    17.35 Palonen Miina Ylöjärven Ryhti

Osa tt1.2020 2020-06-27

Miehet 06 km

  1.    25.40 Kuisma Joonas TeSt
  2.    27.16 Mäntyniemi Sasu Komiat Kukot
  3.    29.15 Lamminpää Mikko -
  4.    34.23 Rajala Sami -
  5.    40.09 Kangasniemi Ville Ylöjärvi

Miehet 12 km

  1.    57.12 Tiainen Juhani RC Eemeli
  2. 1.02.03 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  3. 1.02.24 Tapanila Hannu TREMK

Miehet 40_06 km

  1.    28.21 Anttila Jouni Tampere
  2.    29.29 Maimonen Jarno TeSt
  3.    29.48 Hihnala Tero Tampere

Miehet 40_12 km

  1.    59.58 Kalmakurki Mikko TeSt
  2. 1.01.06 Ikonen Jarmo Lahti

Miehet 50_06 km

  1.    32.52 Lampinen Pekka Team Rahola

Miehet 50_12 km

  1.    58.11 Ylä-Outinen Kai TT226
  2. 1.00.49 Kauppila Timo YlöjU

Naiset 06 km

  1.    26.44 Fincke Anni-Maija Sajaniemen Sonnit
  2.    28.45 Säpyskä Sanja TP
  3.    29.44 Hakomäki Emmi TP
  4.    42.21 Lampinen Päivi ylöjärvi

Naiset 40_12 km

  1. 1.03.47 Petäjämäki Laura Ylöjärvi

Naiset 50_06 km

  1.    34.57 Mäkelä Päivi Kunto-Pirkat

Tytöt 13_03 km

  1.    20.10 Meskanen Minttu -

Yhteiskilpailu 2020

Osakilpailuja on 3. Yhteiskilpailuun pääsyn raja on 3.

Teivologo Teivologo Trail logo

Sarja: Miehet 06 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Kuisma Joonas10009939932986
2.Niemi Janne100010002000
3.Lamminpää Mikko8778601737
4.Mäntyniemi Sasu941941
5.Rajala Sami746746
6.Kähärä Tuomo702702
7.Kangasniemi Ville639639

Sarja: Miehet 12 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Tiainen Juhani1000100010003000
2.Yli-Marttila Juhani921921
3.Tapanila Hannu916916
4.Niemi Jere906906

Sarja: Miehet 40_06 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Maimonen Jarno96110009142875
2.Anttila Jouni10009891989
3.Tuomisto Tuomo10001000
4.Hihnala Tero951951

Sarja: Miehet 40_12 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Kalmakurki Mikko10001000
2.Kuosmanen Santtu10001000
3.Ikonen Jarmo981981

Sarja: Miehet 50_06 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Lampinen Pekka100010008912891
2.Kähärä Jyrki9759321907
3.Kalliala Petri8888551743
4.Strömsholm Rolle10001000
5.Siikaluoma Mika956956

Sarja: Miehet 50_12 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Ylä-Outinen Kai1000100010003000
2.Kauppila Timo9569841940

Sarja: Naiset 06 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Hakomäki Emmi899100010002899
2.Haataja Venla9709331903
3.Fincke Anni-Maija10001000
4.Jussila Outi937937
5.Säpyskä Sanja929929
6.Palonen Matleena762762
7.Liuksiala Santra734734
8.Vuorenmaa Suvi651651
9.Lautanen Laura651651
10.Lampinen Päivi631631

Sarja: Naiset 12 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Liuksiala Wilhelmiina10001000

Sarja: Naiset 40_06 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Tala Katariina10001000

Sarja: Naiset 40_12 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Petäjämäki Laura10001000

Sarja: Naiset 50_06 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Juden Päivi10001000
2.Mäkelä Päivi10001000

Sarja: Pojat 11_03 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Kauppila Roope63810001638
2.Hankaniemi Oskari10001000
3.Hankaniemi Urho836836

Sarja: Pojat 13_03 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Haverinen Eeli10001000

Sarja: Tytöt 11_03 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Kauppila Kaisla100010002000

Sarja: Tytöt 13_03 km

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Yht
1.Palonen Miina10001000
2.Meskanen Minttu10001000

Kauden tilastot

T13_03km

  1.    20.10 Meskanen Minttu
  2.    17.35 Palonen Miina

T11_03km

  1.    22.14 Kauppila Kaisla

P13_03km

  1.    14.00 Haverinen Eeli

P11_03km

  1.    19.41 Kauppila Roope
  2.    18.14 Hankaniemi Urho
  3.    15.15 Hankaniemi Oskari

N50_06km

  1.    38.41 Juden Päivi
  2.    34.57 Mäkelä Päivi

N40_12km

  1. 1.03.47 Petäjämäki Laura

N40_06km

  1.    33.48 Tala Katariina

N12km

  1. 1.00.50 Liuksiala Wilhelmiina

N06km

  1.    42.21 Lampinen Päivi
  2.    42.10 Lautanen Laura
  3.    42.10 Vuorenmaa Suvi
  4.    38.14 Liuksiala Santra
  5.    36.49 Palonen Matleena
  6.    29.56 Jussila Outi
  7.    28.56 Haataja Venla
  8.    28.45 Säpyskä Sanja
  9.    27.29 Hakomäki Emmi
  10.    26.44 Fincke Anni-Maija

M50_12km

  1.    57.55 Kauppila Timo
  2.    56.57 Ylä-Outinen Kai

M50_06km

  1.    33.44 Kalliala Petri
  2.    32.22 Lampinen Pekka
  3.    30.57 Kähärä Jyrki
  4.    30.10 Siikaluoma Mika
  5.    28.52 Strömsholm Rolle

M40_12km

  1. 1.05.09 Kuosmanen Santtu
  2. 1.01.06 Ikonen Jarmo
  3.    59.58 Kalmakurki Mikko

M40_06km

  1.    29.48 Hihnala Tero
  2.    27.44 Anttila Jouni
  3.    27.05 Maimonen Jarno
  4.    24.46 Tuomisto Tuomo

M12km

  1. 1.02.24 Tapanila Hannu
  2. 1.02.03 Yli-Marttila Juhani
  3.    59.53 Niemi Jere
  4.    53.28 Tiainen Juhani

M06km

  1.    40.09 Kangasniemi Ville
  2.    34.36 Kähärä Tuomo
  3.    34.23 Rajala Sami
  4.    28.02 Lamminpää Mikko
  5.    27.16 Mäntyniemi Sasu
  6.    24.18 Kuisma Joonas
  7.    24.08 Niemi Janne
×

Canvas not supported! Canvas not supported!

Paina nappulaa ja katso, miltä meno cooperissa näytti (nopeutettuna)!

Mukana: Osallistuja, tulos ja kierroksittaiset nopeudet (jos tiedossa)

Teivo Stayers

×

Teivo Stayers

×

Teknisesti:

Tarkoitus ja tavoite on perehtyä PHP-koodaamiseen. Frontend-kirjastona W3s. Myös AJAX käytössä.

  • 2016
    • Osakilpailujen tulospalvelut sekä yhteiskilpailut
    • Käyrät havainnollistamaan vauhdin vaihtelua cooperissa
  • 2017
    • Cooper-animaatiot
    • cooper-tilasto/kaikki tulokset -lista
  • 2018
    • Osallistujakohtaiset cooper-tilastot
    • Osallistujakohtaiset kaaviot omista coopereista
    • Parannuksia animaatioon (paremmat askeleet)

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo