Tulospalvelu

Kilpailuiden järjestäjä: kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers

teivocooper: Tulokset 2021

Osa co3.2021 2021-09-08

Miehet

  1. 3733 Niemi Janne Janakkalan Jana
  2. 3693 Chapelliere Yann Teivo Stayers
  3. 3546 Kuisma Joonas TeSt
  4. 3453 Silvola Ville-Veikka Flow Motion
  5. 3394 Tiainen Juhani Tampere
  6. 3379 Honkala Sami TeSt
  7. 3148 Huuki Asko Tampere
  8. 3110 Niemi Jukka Pirkkala
  9. 3059 Yli-Marttila Juhani Team Rahola
  10. 2916 Savolainen Jouni WURTH OY
  11. 2749 Saari Timo Sastamala
  12. 2609 Morri Matti Ylöjärvi
  13. 2507 Kopra Joonas -
  14. 2392 Niemi Juhana Pirkkala
  15. 2382 Honkala Toivo Teivo Stayers
  16. 1925 Niemi Aarni Pirkkala

Naiset

  1. 2390 Luomala Katja Flow Motion

Osa co2.2021 2021-07-14

Miehet

  1. 3460 Chapelliere Yann Teivo Stayers
  2. 3423 Kuisma Joonas TeSt
  3. 3412 Vikman Jarno TeivoSt
  4. 3407 Tapanila Hannu TREMK
  5. 3116 Niemi Kasperi Pirkkala
  6. 2975 Lamminpää Mikko -
  7. 2937 Rautiainen Risto TeSt
  8. 2668 Saari Timo Sastamala
  9. 2623 Pahkuri Pasi Tampere
  10. 2440 Moisio Oj Tammelan Terhot
  11. 2349 Niemi Juhana Pirkkala

Osa co1.2021 2021-06-16

Miehet

  1. 3624 Chapelliere Yann Teivo Stayers
  2. 3597 Niemi Janne Janakkalan Jana
  3. 3576 Kuisma Joonas TeSt
  4. 3413 Tapanila Hannu TREMK
  5. 3397 Honkala Sami TeSt
  6. 3356 Järri Marko TreMK
  7. 3057 Koivumäki Jura Tampere
  8. 2977 Rinne Juha Posion Pyrintö
  9. 2857 Koivumäki Riko Tampere
  10. 2542 Morri Matti Ylöjärvi

Naiset

  1. 2768 Niemelä Jasmine TeSt

Yhteiskilpailu 2021

Osakilpailuja on 5. Yhteiskilpailuun pääsyn raja on 4.

Teivologo Teivologo Cooperlogo

Sarja: Miehet

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Chapelliere Yann100010009892989
2.Kuisma Joonas9869899492924
3.Niemi Janne99210001992
4.Tapanila Hannu9419841925
5.Honkala Sami9379051842
6.Saari Timo7717361507
7.Morri Matti7016981399
8.Niemi Juhana6786401318
9.Vikman Jarno986986
10.Järri Marko926926
11.Silvola Ville-Veikka924924
12.Tiainen Juhani909909
13.Niemi Kasperi900900
14.Lamminpää Mikko859859
15.Rautiainen Risto848848
16.Huuki Asko843843
17.Koivumäki Jura843843
18.Niemi Jukka833833
19.Rinne Juha821821
20.Yli-Marttila Juhani819819
21.Koivumäki Riko788788
22.Savolainen Jouni781781
23.Pahkuri Pasi758758
24.Moisio Oj705705
25.Kopra Joonas671671
26.Honkala Toivo638638
27.Niemi Aarni515515

Sarja: Naiset

SijaNimiOsa 1Osa 2Osa 3Osa 4Osa 5Yht
1.Niemelä Jasmine10001000
2.Luomala Katja10001000

Kauden tilastot

N

  1. 2768 Niemelä Jasmine
  2. 2390 Luomala Katja

M

  1. 3597 Niemi Janne
  2. 3460 Chapelliere Yann
  3. 3453 Silvola Ville-Veikka
  4. 3423 Kuisma Joonas
  5. 3412 Vikman Jarno
  6. 3407 Tapanila Hannu
  7. 3394 Tiainen Juhani
  8. 3379 Honkala Sami
  9. 3356 Järri Marko
  10. 3148 Huuki Asko
  11. 3116 Niemi Kasperi
  12. 3110 Niemi Jukka
  13. 3059 Yli-Marttila Juhani
  14. 3057 Koivumäki Jura
  15. 2977 Rinne Juha
  16. 2975 Lamminpää Mikko
  17. 2937 Rautiainen Risto
  18. 2916 Savolainen Jouni
  19. 2857 Koivumäki Riko
  20. 2668 Saari Timo
  21. 2623 Pahkuri Pasi
  22. 2542 Morri Matti
  23. 2507 Kopra Joonas
  24. 2440 Moisio Oj
  25. 2382 Honkala Toivo
  26. 2349 Niemi Juhana
  27. 1925 Niemi Aarni
×

Canvas not supported! Canvas not supported!

Paina nappulaa ja katso, miltä meno cooperissa näytti (nopeutettuna)!

Mukana: Osallistuja, tulos ja kierroksittaiset nopeudet (jos tiedossa)

Teivo Stayers

×

Teivo Stayers

×

Teknisesti:

Tarkoitus ja tavoite on perehtyä PHP-koodaamiseen. Frontend-kirjastona W3s. Myös AJAX käytössä.

  • 2016
    • Osakilpailujen tulospalvelut sekä yhteiskilpailut
    • Käyrät havainnollistamaan vauhdin vaihtelua cooperissa
  • 2017
    • Cooper-animaatiot
    • cooper-tilasto/kaikki tulokset -lista
  • 2018
    • Osallistujakohtaiset cooper-tilastot
    • Osallistujakohtaiset kaaviot omista coopereista
    • Parannuksia animaatioon (paremmat askeleet)

Kestävyysjuoksun erikoisseura Teivo Stayers Teivologo